Witamy w sklepie I love Bio gdzie znajdą Państwo produkty ekologiczne najwyższej jakości!

W naszym sklepie koncentrujemy się na 3 głównych grupach produktów: Kosmetyki ekologiczne i naturalne, certyfikowane artykuły dla dzieci i niemowląt oraz żywność ekologiczna. 

W ofercie naszego sklepu posiadamy bardzo duży wybór kosmetyków ekologicznych oraz naturalnych znanych i cenionych marek. Oto kilka cech odróżniających je od tych „komercyjnych”.

Produkty posiadają uznane na świecie certyfikaty potwierdzające ich wysoką, jakość oraz skuteczność.

Wszystkie produkty wytwarzane są wyłącznie z naturalnych składników pochodzących w jak największym stopniu z upraw ekologicznych. Oferowane przez nas kosmetyki pozbawione są stosowanych obecnie na dużą skalę substancji chemicznych o rożnej szkodliwości takich jak: parabeny,konserwanty silikony, sztuczne barwniki i aromaty, glikole, substancje ropopochodne, TEA oraz DEA,  i wiele innych, które często stosowane długotrwale nie pozostają obojętne dla zdrowia. 

Znaleźć u nas można kosmetyki Bio dla każdego, w tym także te przeznaczone dla dzieci i niemowląt czy osób z alergią i skórą szczególnie wrażliwą.
 

Niezwykle ważną grupą artykułów w ofercie naszego sklepu są produkty dla niemowląt i dzieci. Jest to certyfikowana żywność oraz kosmetyki ekologiczne wysokiej jakości, produkowane zgodnie z surowymi normami, narzucani przez UE i niezależne jednostki certyfikujące.

Jako świadomi rodzice uznajemy, że to właśnie naszych najmłodszych należy otoczyć szczególną ochroną i troską w obecnie zmieniającym się świecie. Produkty ekologiczne są o wiele bardziej bezpieczne dla niemowląt i dzieci, gdyż pochodzą z gospodarstw ściśle kontrolowanych i spełniających surowe wymogi narzucane przez UE i inne niezależne jednostki certyfikujące. Przy uprawie zbóż czy innych składników takich artykułów nie stosuje się żadnych związków chemicznych czy nawozów sztucznych.

Uważamy, ze wprowadzanie pozytywnych nawyków w wieku dziecięcym zaprocentuje w przyszłości i zapewniając lepszy start w życiu dorosłym.
 

Różnica między zdrową żywnością a żywnością ekologiczną jest znacząca. Określenie żywności mianem zdrowej nie jest żadną gwarancją wysokiej, jakości.

Ekologiczne artykuły żywnościowe to produkty ściśle kontrolowane i certyfikowane.

Co wyróżnia żywność ekologiczną? Żywnośc bio jest produkowana przede wszystkim w sposób naturalny i w zgodzie z przyrodą oraz posiada wysoką wartość odżywczą.  Jest wytwarzana bez powszechnie stosowanych i szkodliwych dla zdrowia nawozów sztucznych, pestycydów, chemicznych środków ochrony roślin, emulatorów, antybiotyków czy glutaminianu. Przy produkcji artykułów i wyrobów zwierzęcych nie jest dozwolone stosowanie pasz chemicznych, stymulatorów wzrostu czy antybiotyków.

Naszą misją jest budowanie świadomości konsumenckiej. Pragniemy zwracać Państwa uwagę na produkty, które kładą Państwo na stole i proponujemy takie, które spełniają najwyższe i najbardziej surowe normy jakościowe. Nie zapominajmy, że żywność ekologiczna jest najlepszą inwestycją, czyli inwestycją w nasze zdrowie. 

Zapraszamy na zakupy do I LOVE BIO :-)