Kaszka mleczno-jaglana pełnoziarnista BIO Powiększ do pełnego rozmiaru

Kaszka mleczno-jaglana pełnoziarnista BIO

Ekologiczna kaszka mleczno- jaglana dla niemowląt HOLLE 250g

Nadaje się jako część zróżnicowanej diety po 4 miesiącu życia. Mleczne kaszki zbożowe stanowią idealne danie na wieczór i pomagają twojemu dziecku przyzwyczaić się do karmienia łyżeczką i nowego jedzenia.

   

Więcej szczegółów

Holle

Stan: Dostępny do zamówienia

11,99 zł

Stosowanie:
Nadają się jako część zróżnicowanej diety po 4 miesiącu życia. Mleczne kaszki zbożowe stanowią idealne danie na wieczór i pomagają twojemu dziecku przyzwyczaić się do karmienia łyżeczką i nowego jedzenia.

Składniki:
Mąka razowa jaglana* 49%, odłuszczone mleko w proszku* 21%, serwatka w proszku* częściowo pozbawiona soli mineralnych 12%, olej roślinny*, maltodekstryna*, węglan wapnia, witamina B1, witamina A, witamina D

*z upraw biologicznych

  • Nie zawiera glutenu
  • Bez dodatku cukru
  • Produkt z pełnego ziarna


Kraje, z których pochodzą główne składniki: Niemcy


Przygotowanie:
Łatwe do przygotowania – zagotuj wodę i wymieszaj Kaszkę mleczno- orkiszową.

Produkcja:
Kaszka Mleczno-Orkiszowa składa się w 99% z ekologicznie wyprodukowanych składników. Wyprodukowana z pełnoziarnistego orkiszu Demeter, ekologicznego oleju roślinnego klasy Premium i ekologicznego mleka od krów wypasanych w ich naturalnym środowisku (zgodnie z ekologicznymi regulacjami UE)

Wskazówka:
Prosimy, żeby zawsze podawać kaszkę łyżką. Zastępuje jedzenie w butelce jako część zróżnicowanej diety po 4 miesiącu życia. Nie podawać dzieciom poniżej 4 miesiąca życia jako substytut mleka matki. Postępuj zgodnie z instrukcją przygotowania podaną na opakowaniu. Zawsze przyrządzaj świeże jedzenie. Nie używaj resztek.