Lista produktów producenta: Acorelle

Firma Acorelle powstała w 2005 roku w niewielkiej wiosce na południowym zachodzie Francji. Celem firmy jest tworzenie oryginalnych, innowacyjnych i naturalnych produktów, które są lubiane przez kobiety oraz przyjazne środowisku naturalnemu.


Od samego początku firmy jej działalnośc oparta jest na trzech filarach:  • Aromaterapia – ogromna moc naturalnych olejków eterycznych jest wykorzystywana na każdym kroku i w każdym produkcie. W ten sposób każdy produkt zawiera w sobie pełnie aromatów płynących wprost z natury.

  • Ciało – Każda kobieta została obdarzona pięknym i niepowtarzalnym ciałem. Acorelle tworzy naturalne kosmetyki, które pomagają dbać o piękno kobiecego ciała każdego dnia. Wspaniałe kompozycje zapachowe zamknięte w tworzonych preparatach wspaniale nastrajają i pozwalają osiągnąć wewnętrzna harmonię.

  • Kobieta – Acorelle odpowiada na kompleksowe potrzeby kobiet poprzez ciągłe dostrajanie się do ich potrzeb i do nieustającego cyklu życia oferując piękne zapachy, preparaty do depilacji, produkty do pielęgnacji dzieci a także zaawansowane kremy do pielęgnacji cery.


Wszystkie składniki kosmetyków Acorelle pozyskiwane są z poszanowaniem otaczającej przyrody oraz pracy ludzkiej. Jako gwarancja dbałości o najwyższą jakość kosmetyków, ich składników oraz środowisko naturalne, wszystkie produkty Acorelle odznaczone są certyfikatem Cosmebio wydawanym przez organizację EcoCert.

  • Grid
  • List