Lista produktów producenta: Pukka

Pukka to wspaniałe ekologiczne herbaty i suplementy diety. Wszystkie pozyskiwane i konfekcjonowane z zachowaniem poszanowania natury i pracy ludzkiej.

Pięć wspaniałych rodzin herbat, które idealnie dopasują się do Twojego nastroju oraz zachwycą  swoim zapachem i smakiem najwyższej jakości składników.

Suplementy  powstały jako wynik prawie 10 lat badań i najnowszych badań  naukowych. Wszystkie preparaty są pochodzenia naturalnego i pozyskane z ziół i owoców. Wszytkie oczywiście pochodza z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Herbaty


Feel Alive – Poczuj, że żyjesz – są to mieszanki ziołowe wspierające organizm każdego dnia, o każdej porze. Znajduja się tutaj między innymi herbaty oczyszczające oraz  uspakajające, szczególną uwagę wartopoświęcić herbacie LOVE oraz Womankind z lekką nutką Shatavari.


Taste Alive – Smakuj życie – Niesamowity bukiet smaków dla każdego, każdego dnia o każdej porze, gdziekolwiek jesteś.


Green Revolution – Zielona rewolucja – wspaniałe urozmaicenia zielonej herbaty to idealne połączenie smaku i korzyści, które daje zielona herbata.


Speciality – Herbaty czarne – wyjątkowa, elegancka, iście królewska linia angielskich herbat.


Super Fruity – Super Owocowe – herbaty pełne owoców, kolorów i zapachów. Wszystkie są skomponowane z najwyższej jakości ekologicznych powoli suszonych na słońcu owoców.

Więcej
  • Grid
  • List