Lista produktów producenta: MASMI

Marką MASMI opatrzone sa wysokiej klasy artykuły przeznaczone do higieny intymnej dla kobiet. Wszystkie elementy produktów tej marki, w tym także pochłaniacze, wykonane są ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej. Nie wywołują one podrażnień, reakcji alergicznych ani infekcji.

Hiszpańska firma COHITECH (COtton HIgh TEch S.L.) - właściciel marki Masmi specjalizuje się w produkcji artykułów a jej głownym surowcen jest najczystsza certyfikowana bawełna organiczna. 


Inwestycja w innowacje oraz ciągłe udoskonalanie procesów produkcji z zastosowaniem  tylko i wyłącznie organicznego surowca pozwolił firmie COHITECH stworzyć markę, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom kobiet na całym świecie. To właśnie Masmi wydobywa cały potencjał drzemiący w organicznej bawełnie i pozwala czerpać z jego delikatności.


Certyfikat Eko Tekstylia


Wszystkie produkty poddawane są wymagającym testom w zewnętrznych laboratoriach, gdzie regularnie bada się jakość zarówno surowca jak i gotowego produktu, specjalnie po to, aby zapewnić o hipoalergiczności i delikatności oferowanych produktów. 


Wszystkie produkty MASMI posiadają uznane na całym świecie certyfikaty jak ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) oraz GOTS (Global Organic Textile Standard). 


Certyfikat Eko ICEACertyfikat WegańskiCertyfikat Eko Tekstylia


Cała gama produktów Masmi jest wolna od składników pochodzenia zwierzęcego, dlategoteż może być stosowana przez wegan.

Więcej
  • Grid
  • List